28 lipca 2023

Wakacje z biblioteką !

Wakacje powoli się rozkręcają a wraz z nimi cykl spotkań w bibliotece. W tym roku młodsi czytelnicy będą mogli skorzystać z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu, przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Sernikach wspólnie ze Stowarzyszenie Nowoczesna Gmina w Sernikach. W ramach zadania publicznego – działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży dziękujemy za przekazane środki Wójt Gminy Serniki dzięki którym realizowane są wakacyjne zajęcia.
Przez najbliższe dwa miesiące oprócz stałej oferty dotyczącej korzystania z księgozbioru w bibliotece można znaleźć pomysły na przełamanie wakacyjnej nudy. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Zajęcia plastyczne, quizy, zabawy ruchowe - to tylko część propozycji, z których warto skorzystać. Zapraszamy we wtorki i czwartki o 15.30. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Gminna Biblioteka

Publiczna

w Sernikach

filianowawola@int.pl